המלצות מלקוחות אמזון

amazon_recomand2amazon_recomand

“קיבלנו תגובות ממש טובות על התמונות וגם כבר רואים קצת יותר מכירות ממה שהיה קודם –
הצלחה ראשונה נרשמה… :-)”
מוצר ראשון באמזון, היו להם תמונות אבל המכירות לא התקדמו. רצו תמונות עם יותר אווירה ורגש.
ערכתי איתם שיחה מעמיקה בה הבנתי את המותג שלהם, קהל היעד, יתרונות המוצר שצריך להדגיש אותן בתמונות, החששות של הלקוחות שלהם ומה הם צריכים להרגיש מהמוצר. איזה מסר צריך לעבור להם.
יצרתי רשימה המציגה מה כל תמונה צריכה להכיל והתחלתי לעצב את התמונות.
כשבועיים אח”כ כל התמונות היו מוכנות והועלו לאמזון.
לאחר כשבוע שהתמונות היו באוויר products_B-11-11קיבלתי הודעה שיש שיפור במכירות

“… מוכרת ואין לי ספק שהעובדה שעשית עבודה מעולה מאוד עוזרת.
 אין ספק שאחוזי ההמרה השתפרו”
לקוחה פנתה אלי היו לה תמונות באמזון אבל הן לא היו מספיק טובות. לא דיברו אל הקהל האמריקאי ולא העבירו מספיק את המסר ולכן גם המכירות היו בהתאם.
היא היתה אחרי סשן צילומים של המוצר ורצתה להסתדר עם חומר הגלם הקיים ולא לצלם שוב בנוסף למוצר שלה היו צבעים נוספים שגם אותם היא לא רצתה לצלם שוב.
ערכתי איתה שיחה מעמיקה על המוצר, היתרונות שלו, קהל היעד – נושאים שלא חשבה עליהם לפני. הגענו ל3 ערכים מרכזיים אותם התמונות צריכות להעביר ויצאנו לדרך.
יצרתי רשימה של המסרים אותם כל תמונה צריכה להעביר והתחלתי לבנות לה שפה המתאימה לתחושות אותם המוצר צריך להעביר, שילבתי תמונות מתוך מאגר תמונות, הטמעתי את המוצר שלה בתמונות אלו ואף שיניתי את הצבע שלו בהתאם לצבעוניות הנוספת.
את התגובה שלמעלה היא כתבה לי כשבועיים לאחר שהעלתה את התמונות.

products_B-11-11

האמת שכן ראיתי מגמת שיפור מאז התמונות החדשות וכמובן
בתוספת דף מכירה שעשיתי מקצועי יותר.”
הלקוח פנה אלי לאחר שלא היה מרוצה מהתמונות שקיבל מהצלם. לפני כן רצה רק להעלות את המוצר לאויר ולא הקדיש לזה זמן וחשיבה ועכשיו החליט לקחת את העיצוב בידיים ולהשקיע.
לאחר הבנה מעמיקה של המותג והמוצר. והיתרונות שלו אותם יש להדגיש בתמונות, יצרתי רשימה מה כל תמונה צריכה להכיל, ועיצבתי את התמונות באמצעות הטמעת המוצר בתמונות ממאגר תמונות.
העבודה התבצעה מתוך חומר הגלם הקיים ללא צילום מחודש.

products_B-11-11

“… חייב להגיד לך שכמה ימים אחרי שהעלתי את התמונות לעמוד מכרתי
פי 4 מהממוצע”
זה מה שאמר לי לקוח כמה ימים אחרי שהעלה את התמונות לעמוד שלו. התחלנו לעבוד עם תמונות מהספק ומעט תמונות מהצלם. קיבלתי ממנו רשימה של המסר שרצה להעביר בכל תמונה אותו ביטאתי בעיצוב באמצעות הדמיות על תמונות ממאגר תמונות ועיצוב כל תמונה.

products_B-11-11

רציתי להודות לך על כל העבודה המעולה שעשית,  על הנכונות לעזור ועל כל
ההשקעה.אני מאוד מרוצה מהתוצאות 🙂
זה מה שכתב לי לקוח חדש באמזון, לאחר שסיימנו תהליך של עיצוב תמונות, אינסרטים ועיצוב אריזה. הוא קיבל ממני עזרה ותשובות לכל התלבטות הקשורות גם לעיצובים שקיבל ממעצב אחר מחו”ל וגם לאופן ההתנהלות מול בית הדפוס בסין.